GOTOWI NA REWOLUCJĘ W NAUCE?

szkoła w kapciach i bez plecaka!

dla uczniów z autyzmem w normie intelektualnej i z lekką niepełnosprawnością intelektualną oraz dla uczniów z afazją.

Czy marzysz o edukacji, która łączy nowoczesne technologie z tradycyjnym nauczaniem?

SENSE to miejsce, gdzie każdy uczeń ma szansę rozwijać swoje pasje i zdobywać wiedzę w sposób dostosowany do jego indywidualnych potrzeb!

Dlaczego warto dołączyć do Szkoły Hybrydowej SENSE?

• Elastyczność – ucz się zdalnie z każdego miejsca na świecie, uczestnicząc w lekcjach prowadzonych „NA ŻYWO”!

• Nowoczesne technologie – korzystaj z najnowszych narzędzi edukacyjnych.

• Wykwalifikowana kadra – nasi nauczyciele to pasjonaci i eksperci w swoich dziedzinach. Indywidualne podejście – każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy!

• BRAK CZESNEGO!!

Nasza innowacyjna metoda nauczania wykorzystuje interaktywne monitory SMART Board MX, które umożliwiają nauczycielom prowadzenie lekcji w sposób atrakcyjny i angażujący. Uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie!

Betonowa ściana

KAŻDEMU UCZNIOWI OFERUJEMY:

• LEKCJE HYBRYDOWE (80h lekcji „na żywo”)- według podstawy programowej

• LAPTOP + SŁUCHAWKI

• PODRĘCZNIKI + materiały audio

• TERAPIE INDYWIDUALNE I GRUPOWE:

• TERAPIE INDYWIDUALNE:

• Integracja Sensoryczna

• Logopedia

• Masaże

• Gimnastyka korekcyjna, zajęcia ruchowe

• Terapia czaszkowo-krzyżowa

• Terapia ręki

• Terapia słuchowa metodą Tomatisa

• Psycholog

• TERAPIE GRUPOWE:

• Trening Umiejętności Społecznych

• Zajęcia taneczne

• Zajęcia jiu-jitsu

• Wychowanie fizyczne z elementami Integracji Sensorycznej

• SPOTKANIA Z WYCHOWAWCĄ (1h w tygodniu)

• ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE online lub na żywo!

• WSPARCIE DLA RODZICÓW

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

1. Na czym polega Szkoła Hybrydowa SENSE?

W Szkole Hybrydowej SENSE łączymy nauczanie stacjonarne ze zdalnym. Nauczyciel prowadzi lekcje przy użyciu interaktywnego monitora, co pozwala uczniom uczestniczyć w zajęciach z klasy lub zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z laptopa lub komputera stacjonarnego.

2. Czy uczniowie muszą uczestniczyć w zajęciach na żywo?

Uczniowie są zachęcani do uczestnictwa w zajęciach na żywo, aby w pełni korzystać z interaktywnego nauczania. Jednakże, w przypadku nieobecności, uczeń ma do dyspozycji podręczniki oraz materiały audio, co umożliwia naukę w dogodnym czasie.

3. Jakie technologie są wykorzystywane w Szkole Hybrydowej SENSE?

W Szkole Hybrydowej SENSE korzystamy z nowoczesnych Monitorów Interaktywnych SMART Board MX oraz narzędzi do interaktywnej nauki, które wspierają zarówno nauczycieli, jak i uczniów w procesie edukacyjnym. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii każdy uczeń słyszy nauczyciela „na żywo” oraz widzi na swoim laptopie to, co nauczyciel pokazuje i pisze na tablicy. Jednocześnie nauczyciel oraz uczniowie prowadzą ze sobą interakcję, ponieważ uczeń z poziomu swojego laptopa może odpowiadać na pytania zarówno głosem, jak i pisząc na tablicy (na przykład podczas wykonywania zadań)

4. Jakie przedmioty są oferowane w szkole?

Szkoła Hybrydowa SENSE oferuje pełen zakres podstawy programowej z każdej klasy. Dodatkowo każdy uczeń otrzymuje wachlarz terapii (np. Integracja sensoryczna, rehabilitacja, masaż, logopedia, terapia ręki, terapia czaszkowo-krzyżowa, trening słuchowy metodą TOMATISA, Trening Umiejętności Społecznych,  zajęcia taneczne, jiu-jitsu, wychowanie fizyczne z elementami integracji sensorycznej) według indywidualnych potrzeb.

5. Jak można zapisać się do Szkoły Hybrydowej SENSE?

Aby zapisać się do naszej szkoły, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, wypełnić formularz rejestracyjny z dopiskiem "Szkoła Hybrydowa", a my skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego- odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w procesie rekrutacji!

Tel kom: 690199903 lub 503005828

e-mail: SZKOLASENSE@GMAIL.COM